20 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Bıçaklı servis şoförü dehşeti

Kayseri'de sabah saatlerinde gerçekleşen olayda minibüsü arızalanan servis şoförü dehşet saçtı.


Kayseri'de yaşanan olayda aracı arıza yapan servis şoförü, minübüsünün yolu kapatması yüzünden bir otomobil sürücüsüyle girdiği tartışma sonucu aracından bıçak alıp otomobil sürücüsünün üzerine yürüdü. Elinde bıçakla dehşet saçan sürücüyü ise o sırada orada bulunan lise öğrencileri sakinleştirdi. Sabah saatlerinde yaşanan olayda herhangi bir yaralanma olmadı.

Bu sabah, Kocasinan İlçesi"ne bağlı İstasyon Caddesi üzerinde meydana gelen olayda Sosyete Pazarına müşteri taşıyan soyadı öğrenilemeyen Cemal adındaki sürücünün yönetimindeki 38 P 1789 plakalı servis minibüsü, elektrik arızası nedeniyle yolun sağ şeridinde aniden durdu.

Minibüs sürücüsü elektrik arızası nedeniyle dörtlü ikaz flaşörlerini de yakamadı. Minibüsün arkasında sıra olan diğer araç sürücüleri klakson çalarak servis aracının hareket etmesini istedi. Uzun araç kuyruğunun oluştuğu işlek caddede otomobil sürücülerinden birisi aracından inerek arıza yapan servis sürücüsünün üzerine yürüdü.

MİNİBÜSTEN BIÇAK ALDI

Bunun üzerine servis şoförü, kendisini tutan lise öğrencilerinin arasından sıyrılıp, minibüsün sol kapısından uzanarak aldığı ekmek bıçağıyla tartıştığı sürücüye yöneldi.

Olayı çevre esnafı film gibi izlerken, okula giden lise öğrencileri servis sürücüsünü tutup, olası bir cinayeti önledi. Öğrenciler, öfkesi yatışan ve elindeki bıçağı bırakan sürücünün minibüsünü yan sokağa iterek, olası bir kazanın da önüne geçti.

Hürriyet

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!



Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA