20 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

İşte Oya Aydoğan'ın mirası

Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur Aydoğan çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Başarılı oyuncu Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur Aydoğan annesinden kalan mirası açıkladı.

Annesinin mirasını ve Oya Aydoğan'ın ölümünden sonra yaşananlara değinen Gurur Aydoğan, Bülent Ersoy ile aralarındaki gerilime de değindi.

Star TV ekranlarından yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programına canlı olarak bağlanan Gurur Aydoğan, annesinin bıraktığı mirastan ve onun özel kasasından bahsetti.

Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur Aydoğan telefonla bağlandığı Duymayan Kalmasın' programında Bülent Ersoy'la olan gerginlikten, annesinin yokluğuna dair pek çok konuda açıklamalarda bulundu.

"ANNEM ÖNEMLİ BİR BİRİKİM BIRAKTI"

Annesini özlediğini ama hayatın devam ettiğini söyleyen Gurur Aydoğan, Seren Serengil'in "Annenin yokluğundan sonra maddi anlamda sorun yaşıyor musun?" sorusuna, "Annem beni hayatım boyunca kimseye mahçup etmeyecek derecede birikim bıraktı" şeklinde bir yanıt verdi.

BÜLENT ERSOY'U ARAYACAK

Bülent Ersoy'un kendisinden telefon beklediğini de sözlerine ekleyen Gurur Aydoğan, en kısa zamanda onu arayarak aralarındaki buzları eriteceklerinin de sinyalini verdi.

"ÖZEL KASASINDAN MÜCEVLERİ ÇIKTI"

Oya Aydoğan'ın özel kasasını açtığını da canlı yayında açıklayan Aydoğan, program sunucuları Deniz Akkaya ve Seren Serengil'in kasada neler olduğuna dair sorularına, "Bunu özel olarak konuşmak isterim ancak tabi ki mücevherleri vardı ve onlar kasasında duruyordu" şeklinde bir açıklamada bulundu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA