20 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Kara çarşaflı terörist alarmı

Adana'da kara çarşaflı terörist görüldüğü ihbarı üzerine harekete geçen polis ekipleri, bölgeyi didik didik etti.


Adana'da Orduevi'nin bulunduğu bölgede 'kara çarşaflı terörist' görüldüğü ihbarı yapıldı. Uzun namlulu silah taşıdığı iddia edilen bir terörist olduğu ihbarının ardından bölgeye gelen çelik yelekli ve uzun namlulu silah taşıyan polisler bölgeyi didik didik etti. Adana Emniyet Müdürü konutunun da bulunduğu bölgede park ve bahçelerde dahil her yer tek tek arandı. Yakın bölgedeki tüm apartmanların girişleri ve bodrum katları da arandı ancak ihbara yönelik bir şüpheli bulunamadı.

Adana Orduevi'nin bulunduğu caddede 'kara çarşaflı uzun namlulu silah taşıyan bir teröristin görüldüğü' ihbarı üzerine polis bölgeyi ablukaya aldı. Çevredeki tüm binalar, park ve bahçeler didik didik arandı, ancak herhangi bir şüpheli bulunamadı.

Sabah saat 09.00 sıralarında merkez Çukurova İlçesi'nde oturan vatandaşlar kara ça 62fd rşaflı ve uzun namlulu silahlı bir kişinin Adana Orduevi'ne doğru gittiği gördüklerini belirterek polise ihbarda bulundu. İddiaya üzerine alarma geçen polis, Adana Orduevi'nin çevresini kuşattı ve çevrede şüpheliye yönelik çalışma başlattı. Çelik yelekli ve uzun namlulu silahlı polisler, Adana Emniyet Müdürü'nün de konutunun bulunduğu bölgedeki park ve bahçeleri didik didik etti. Yakın bölgedeki tüm apartmanların girişleri ve bodrum katları da arandı ancak ihbara yönelik bir şüpheli bulunamadı.

Polis, bölgedeki önlemlerini sürdürüyor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA