20 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Müdürden şok paylaşım!

Burdur Milli Eğitim Müdür Vekili Mahmut Bayram şaşırttı.


Burdur Milli Eğitim Müdür Vekili Mahmut Bayram'ın sosyal medyadan paylaştığı mesaj olay yarattı.

Mahmut Bayram sosyal medyadan paylaştığı ' Bir kadın evinden süslenip çıkıp evine dönene kadar kaç erkeğin şehvetini tahrik etmişse o kadar erkekle zina yapmış olur' sözleriyle tepki çekmişti.

Sosyal medya hesabından yaptığı “Bir kadın evinden süslenip çıkıp evine dönene kadar kaç erkeğin şehvetini tahrik etmişse o kadar erkekle zina yapmış gibidir” paylaşımı sonrası görevden alınması için imza kampanyası başlatılan Burdur İl Milli Eğitim Müdür vekili Mahmut Bayram, asaleten bu göreve atandı.

Burdur Milli Eğitim Müdür Vekili Mahmut Bayram'ın sosyal medya hesabında yayınladığı, “Bir kadın evinden süslenip çıkıp evine dönene kadar kaç erkeğin şehvetini tahrik etmişse o kadar erkekle zina yapmış gibidir” sözlerini Facebook sayfasında paylaşmıştı.

Bayram"ın sosyal medya hesabında yayınladığı söze yönelik tepkilerin artması üzerine Diyanet İşleri Başkanlığı"nca, böyle bir Hadis-i şerifin bulunmadığı açıklanmıştı.

CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker de bu durumu TBMM'ye bir soru önergesiyle taşımış ve CHP Burdur Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Burdur Cumhuriyet Meydanı"nda, Mahmut Bayram"ın görevden alınması için imza kampanyası başlatılmıştı.

Görevden alınması için imza kampanyası başlatılan Burdur İl Milli Eğitim Müdür vekili Mahmut Bayram, asaleten bu göreve atandı.

HÜRRİYET

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA