23 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Nazlı Ilıcak'tan flaş açıklama

Nazlı Ilıcak, TBMM'de yaşanan sancılı süreci anlattı.


FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan ünlü gazeteci Nazlı Ilıcak önemli açıklamalarda bulundu.

Nazlı Ilıcak, Merve Kavakçı'nın başörtüsüyle Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne girebilmesi için verdiği mücadeleye değindi.

CHP'li vekiller, Bakırköy Cezaevi'nde 3 kadın yazarı ziyaret etti. Gazeteci Nazlı Ilıcak, CHP'li Tanal'a vekilliği sırasında Merve Kavakçı'nın başörtüsüyle TBMM Genel Kurulu'na girebilmesi verdiği mücadeleyi hatırlatarak, "Yol arkadaşlarım Meclis'te olacak ben terörist olacağım biz onlarla yol arkadaşıydık. Onlar ne ise ben de oyum" dediği öğrenildi.

Duvar'dan Hülya Karabağlı'nın haberine göre, CHP milletvekilleri Şafak Pavey, Sezgin Tanrıkulu, Mahmut Tanal, Utku Çakırözer, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde tutuklu yazarlar Necmiye Alpay, Aslı Erdoğan ve Nazlı Ilıcak'ı ziyaret etti.

Milletvekili Mahmut Tanal'ın görüştüğü gazeteci Nazlı Ilıcak, milletvekilliği sırasında Merve Kavakçı'nın başörtüsüyle TBMM Genel Kurulu'na girebilmesi verdiği mücadeleyi hatırlatarak, "Yol arkadaşlarım Meclis'te olacak ben terörist olacağım biz onlarla yol arkadaşıydık. Onlar ne ise ben de oyum" dedi.

HÜRRİYET

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA