20 Ocak 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Osman Çetiner'den Mehmet Tutal'a ziyaret

Gençlik Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Daire Başkanı, Başkan Tutal'ı ziyaret etti.


Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetler Genel Müdürlüğü, STK"la ile İlişkiler Daire Başkanı Osman Çetiner, Belediye Başkanı Mehmet Tutal"ı makamında ziyaret etti.

Daire Başkanı Çetiner"in, Belediye Başkanı Mehmet Tutal"ı ziyaretinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar ve Seydişehir Gençlik Spor Hizmetleri Müdür Vekili Soner Balcı hazır bulundu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetler Genel Müdürlüğü, STK" la ile İlişkiler Daire Başkanı Osman Çetiner, Belediye Başkanı Mehmet Tutal"a Seydişehir"de hayata geçirilecek gençlik projeleri ve kampları hakkında bilgi verdi.

Seydişehir"e bir dizi proje çalışmaları ve kamp çalışmaları konularında görüş alış verişinde bulunmak üzere geldiğini ifade eden Başkan Çetiner;"" Seydişehir"e gençlerimiz için neler yapabiliriz, neler kazandırabiliriz gözlemlemek için geldik.  Gençlik Kampları ve Gençlere yönelik projelerimiz var.  Başkanım gençlerimize değer veriyor. Başkanımıza uğrayarak kendilerine Kapalı Spor Salonumuzda verdiği hizmet ve desteklerden dolayı teşekkür etmek istedim.  ‘"dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Mehmet Tutal;"" Eğitim camiasından geliyorum, öğrencilerimizi ve gençlerimiz seviyorum. Amacımız gençlerimizin boş vakitlerini kahve köşelerinde bilgisayar başlarında vakitlerini boşa geçirmeleri. Yeter ki gençlerimiz boş zamanlarını en iyi yerlerde spor yaparak geçirsinler. Onlar için Seydişehir Belediyesi olarak daha sağlıklı, daha donanımlı alanlarda sportif faaliyetler yapabilecekleri ortamlar sağlamak""şeklinde konuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA