20 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Validen ilginç IŞİD açıklaması

Gaziantep Valisi, DAEŞ'li terörist hakkında çarpıcı bir açıklama yaptı.


Gaziantep Valisi Yerlikaya, DAEŞ'li teröristin kendisini boş bir binada patlatmasının nedenini ilginç bir gerekçe ile açıkladı.

Gaziantep Valisi, Gaziantep'te yaşanan patlama ile ilgili şaşırtıcı bir açıklama yaptı. Vali, DAEŞ'li teröristin boş bir inşaatta kendisini patlamasının sebebini belirtti.

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, İl Emniyet Müdürü Erhan Gülveren ile, kentte meydana gelen patlamalara ilişkin basın toplantısı düzenledi. Yerlikaya, Valilikte düzenlediği basın toplantısınd c000 a, bir süredir Alevi Kültür Derneğine DAEŞ tarafından "canlı bomba" bomba saldırısı yapılacağına yönelik istihbarat aldıklarını, bunlarla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü ve Milli İstihbarat Teşkilatının (MİT) büyük bir sabırla çalıştığını söyledi.

Vali açıklamasının devamında operasyonu gölgeleyen skandal ifadeler kullandı. Vali Yerlikaya Antep'te IŞİD hücrelerine yapılan operasyon sonucunda kendisini patlatan DAEŞ teröristi için "Etraftaki komşulara, ev sahiplerine bir sıkıntı olması için kendisini karşıdaki inşaatta etkisiz hale getiriyor" dedi. Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya geçtiğimiz mayıs ayında da Hacı Ali Durmaz adlı DAEŞ'li teröriste "IŞİD'ci Bey" diye hitap etmişti.

MİLLİYET

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA