22 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

eSpor Organizasyonu Team Liquid destekleniyor

Ekran piyasasının önde gelen küresel markalarından AOC, dünyanın en iyi eSpor takımlarından biri olan Team Liquid ile gücünü birleştiriyor.


Rekabetçi her oyuncu, yüksek kalitede ekipman ister ve işte şimdi Team Liquid, AOC"nin bu taleplerini yerine getirebilecek birinci sınıf ürün grubuna sahip olacak.

144 Hz ve daha yüksek yenileme hızları ve 1 ms"lik oldukça düşük tepki süresi ve Adaptive-Sync ya da NVIDIA G-Sync sayesinde, Team Liquid, tutukluk, kırılma ya da hareket bulanıklığı olmadan yüksek düzeydeki eSpor müsabakalarında rakipleriyle mücadele edebilir. Bu monitör modelleri, şimdiden sayısız eve girdi. Artık eSpor tutkunları da, Team Liquid"deki idolleri gibi aynı durdurulamaz oyun ekipmanından yararlanabilirler.

Team Liquid"in CS:GO oyuncuları, bu muhteşem ortaklıktan önce, AOC"nin en yeni oyun monitörlerini test etme fırsatını buldular. Nick "nitr0" Cannella"nın sözleriyle düşünceleri şöyle: "Boot camp sırasında AOC monitöründe oyun oynama fırsatını buldum. Gerçekten çok iyi bir histi ve iyi oynadığım bir "de_train" haritasındaki hazırlık maçı sırasında, hızını gerçekmişcesine hissettim. Genelde CS:GO oynarken monitörlerin farkını anlayabiliyorsunuz, ben de AOC'nin monitör performansından son derece memnun kaldım. Monitörün renkleri mükemmeldi, üstelik gerçekten de netti. O monitörleri kullandığımdan beri, tepki süresi nedeniyle ve input lag olmadığından 144 Hz monitör dışında başka bir ekranda oyun oynayamıyorum. Artık AOC"nin monitörlerini kullanmayı iple çekiyorum."

Günümüzün profesyonel eSpor endüstrisindeki ortaklıklar, bütün seviyelerde ciddi bir taahhüt anlamına geliyor ve işte bu yüzden anlaşmaya varılmadan önce dikkatli bir değerlendirmeden geçiyor. Böylelikle AOC ve Team Liquid, StarCraft II, League of Legends, CS:GO, Dota 2, Halo, Hearthstone, Heroes of the Storm ve Overwatch"in pek çok turnuvasında ve liginde uzun süreli ortak olacaklar. 0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA