23 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

HP, yeni LaserJet yazıcı ailesini tanıttı

HP mobil baskı özellikli yeni LaserJet yazıcı ailesini tanıttı.


Baskı1 alanında dünya lideri HP Inc., KOBİ"lerin ihtiyaçları için geliştirilen altı adet yeni, hızlı, uygun maliyetli ve mobil uyumlu tek renkli LaserJet Pryazıcıyı duyurdu. Tek ve çok fonksiyonlu HP LaserJet"lerin yenilenen serisi, kendi sınıfının en üretken yazıcılarını içeriyor. M100 ve M200 serilerinin her modeli, yüzde 15 ila 20 daha yüksek hızda baskı performansı gösteriyor.

HP Türkiye Baskı Sistemleri Kategori Müdürü Serkan Bayır, yeni seriyle ilgili şu açıklamayı yapıyor:

“Müşterilerimiz HP LaserJet yazıcılardan aldıkları canlı ve net metin çıktılarından çok memnunlar. Ancak bütçe dostu fiyatlarda, daha fazla seçenek istedikleri de bir gerçek. HP olarak bugüne kadarki en uygun maliyetli, verimli, mobil uyumlu ve küçük Laser yazıcılarımızdan birini sunuyoruz. Yeni yazıcılarımız küçük ve orta ölçekli işletmelerin ofisleri için mükemmel çözümler olma özelliğine sahipler.”  

Kompakt M100 serisi, en düşük seviyede müdahaleyle güvenilir performans sunan enerji verimliliğine sahip tek ve çok fonksiyonlu cihazlardan oluşuyor. Baskı hızı ise dakikada 22 sayfaya kadar ulaşıyor.
Tek ve çok fonksiyonlu yazıcıları içeren yeni M200 serisi dakikada 28 sayfalık baskı hızı ile üretkenliği önemli bir faktör olarak gören küçük işletmeler için ideal bir çözüm olarak öne çıkıyor. M200 serisi, ilk sayfa çıkış süresinde yedi saniye gibi benzersiz bir hız sunuyor ve kendi sınıfında en verimli yazıcı olarak konumlanıyor.
Yeni yazıcılar, akıllı telefon, tablet ya da dizüstü bilgisayardan herhangi bir şirket ağı gerektirmeden Wi-Fi Direct ile baskı alma imkânı sunarak, günümüzün hızlı ve mobil dünyasında çalışma tarzını destekliyor. 2 3
Yeni Laser yazıcılar, sundukları verimle kurumlara enerji tasarrufu yapma imkânı sunarken HP Auto-On/AutOff teknolojisiyle de küresel sürdürülebilirliğe katkıda bulunuyor.4

HP LaserJet Ultra

HP bugün belirli pazarlarda satışa sunulmak üzere üç adet yeni HP LaserJet Ultra yazıcısını da duyurdu. Her bir HP LaserJet Ultra modeli, iki yıla varan sürede 6.900"e varan sayıda sayfa basma kapasitesi sunan üç adet tonerle  ile birlikte geliyor. Efsaneleşmiş HP kalitesi ve mobil baskı seçenekleri  uygun bir maliyetle tüketicilere sunuluyor. Yeni HP LaserJet Ultra M106w ve HP LaserJet Ultra MFP M134 serisi önceki modellere kıyasla sayfa başına yüzde 60"a varan oranda daha düşük maliyet avantajı sunuyor . Ürün, yüksek hacimli baskı işlerini yüksek kalitede ve düşük maliyetle gerçekleştirmeye ihtiyaç duyan küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal.
  
Fiyat ve Erişim

•  Tek ve çok fonksiyonlu HP LaserJet PrM100 serisi yazıcılar, aylık 150 ila 1.500 sayfa basan beş kişilik çalışma ekipleri için tasarlanmış bulunuyor.8 Yazıcı dakikada 22 sayfa basabiliyor.9
HP LaserJet PrM102 serisinin EMEA ülkelerinde 3 Ekim"den itibaren 380TL +KDV"den başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.
HP LaserJet PrMFP M130 serisinin EMEA ülkelerinde 3 Ekim"den itibaren  530TL + KDV"den başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.
HP LaserJet PrM200 serisi yazıcılar aylık 2.500 sayfaya kadar baskı alan beş kullanıcılı çalışma grupları için tasarlanmış bulunuyor.10 Dakikada 28 sayfa baskı ve otomatik çift taraflı baskı tüm modellerde standart özellikler olarak yer alıyor.11
HP LaserJet PrM203 serisinin EMEA ülkelerinde 1 Kasım"dan itibaren  690TL + KDV"den başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.
HP LaserJet PrMFP M227 serisinin EMEA ülkelerinde 1 Kasım"dan itibaren 950TL +KDV"den  başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor. 
HP LaserJet Ultra M106w ve HP LaserJet Ultra MFP M134 serisi yüksek kaliteli monbelgeleri dakikada 22 sayfa12 hızında basabiliyor ve bu yönüyle aylık 2.500"e varan sayıda sayda basan bir ila beş kişilik çalışma grupları için ideal seçim haline geliyor.
HP LaserJet Ultra M106w"nin 3 Ekim"den itibaren 770TL + KDV"den başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor. 
HP LaserJet Ultra MFP M134a"nın 3 Ekim"den itibaren 880TL + KDV"den başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor. 
HP LaserJet Ultra MFP M134fn"nin 3 Ekim"den itibaren  1050TL + KDV"den başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.
Her üç HP LaserJet Ultra modeli de yalnızca Rusya, CIS ülkeleri ve Türkiye"de satışa sunulacak.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA