20 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

İmam Hatip Ortaokullarına Din-Bir-Sen desteği

Din-Bir-Sen Genel Başkan Başdanışmanı Şükrü Şahin, Denizli'nin Çivril İlçesi Atasay Kamer İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti.


Ziyarette Din-Bir-Sen Denizli İl Başkanı Yusuf Kuru ve Çivril İlçe Yönetim Kurulu üyelerinden Kerim Gökoğlan"da hazır bulundu.

Denizli-Çivril Atasay Kamer İmam Hatip Ortaokulu"na Müdür olarak atanan Sedat Aydın"ı makamında ziyaret eden Din-Bir-Sen heyeti, Okul Müdürü Aydın"a hayırlı olsun diyerek okul hakkında bilgi aldılar.

İmam Hatip Ortaokullarının son yıllarda verdiği eğitimle marka haline geldiğini söyleyen Şükrü Şahin, eğitimcilerin özverili çalışmalarıyla İHO"ların her alanda başarılı olduklarını belirterek şöyle dedi: “İmam Hatip Ortaokulları sosyal hayatın her alanında başarıyı yakaladı. Bu başarının altında idarecisinden öğretmenine kadar herkesin payı var. Yazılı ve görsel basından takip ediyoruz; İHO"lar sadece dini eğitim veren okul değil, aynı zamanda bilim ve spor alanında da başarılarıyla adından söz ettiren eğitim yuvaları haline geldi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.”

Okul Müdürü Sedat Aydın, Din-Bir-Sen heyetine okulu gezdirerek bilgi verdi. Okulun ihtiyaçları olduğunu belirten Aydın, hayırsever vatandaşlarımız sayesinde çeşitli ihtiyaçlarımızı giderebiliyoruz. Kıt imkânlarımızla en iyi kalitede eğitim vermeye çalışıyoruz. Okulumuzun ihtiyaçlarının bir kısmının temin edilmesinde gösterdiği duyarlık için Din-Bir-Sen"i temsilen Sayın Şükrü Şahin"e teşekkür ediyorum, ifadelerini kullandı.

Bu arada okulu gezen Din-Bir-Sen heyeti, okulun eksikliklerini tespit ederek, bu eksikliklerin giderilmesi için çalışacaklarını söylediler.

İstanbul"da bir hayırsever vatandaşın yaptığı yardımı Denizli"nin Çivril İlçesi Atasay Kamer İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Sedat Aydın"a teslim eden Şükrü Şahin, bu yardımı yerine ulaştırmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu, bütün hayırsever vatandaşlarımızın aynı duyarlılıkla eğitim yuvalarına yardımda bulunmalarını istedi.

Din-Bir-Sen heyetini evinde ağırlayan Okul Müdürü Sedat Aydın"a misafirperverliği nedeniyle teşekkür eden Şahin, ziyareti sırasında kendisini yalnız bırakmayan Denizli Din-Bir-Sen İl Başkanı Yusuf Kuru ve Çivril İlçe Yönetim Kurulu üyesi Kerim Gökoğlan"a da ayrıca teşekkür etti. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA