25 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Keifi en özel çayları ile Tatlı Fest'te

Türk ve dünya çay kültünü aynı mekânda buluşturan Keifi, Türkiye'nin ilk tatlı festivali TatlıFest'e katılacak.


Bilkent Station"da 14 - 16 Ekim tarihleri arasında düzenlenen TatlıFest"e standıyla renk katacak Keifi, Doğu Karadeniz Bölgesi"nin ve dünyanın yüksek rakımlı yamaçlarındaki genç çay bahçelerinden özenle toplanan ve doğal yöntemlerle sunuma hazır hale getirilen zengin çay çeşitleriyle festival boyunca misafirlerini ağırlayacak.

Türkiye"nin ilk özel çay fabrikalarından Orçay"ın 30 yıllık tecrübesi ve çaya olan tutkusuyla hayata geçirdiği Keifi"nin çay menüsünün tanıtılacağı TatlıFest"te, ilk hasat ürünü ve el emeği ile toplanan Karadeniz"in ve dünyanın en lezzetli siyah, yeşil ve beyaz çay çeşitleri festival katılımcılarına tattırılacak. Hem buzlu hem sıcak tüketilebilen yarı fermente yüksek aktioksidan özelliğiyle dikkat çeken oolong çayları, Güney Afrika"nın zengin mineralli rooibos çayları, kışa hazırlayan bol vitaminli meyve ve bitki aromalı çaylar da TatlıFest ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak.

Tam bir sağlık reçetesi niteliğindeki birbirinden özel çayları ve lezzetli atıştırmalıklarıyla Ankara Next Level AVM"de hizmet veren Keifi"de çay severlere Türkiye"nin ve dünyanın en özel ve leziz çaylarının yanı sıra farklı tasarımlarıyla dikkat çeken çay aksesuarları da sunuluyor. Çay severler en sevdikleri çaylarla birlikte, beğendikleri çay aksesuarlarını satın alarak evlerinde ve işyerlerinde çay keyfini sürdürme şansı yakalıyor.

Kısa sürede Ankaralı çay severlerin tutkusu haline gelen Keifi, 2020 yılına kadar Türkiye genelinde 50 noktaya ulaşmayı hedefliyor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA