25 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Köprülü Çelik Kapı bayi ağı ile büyüyor

Köprülü Group Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yılmaz, "Sektörde takip edilen, örnek alınan bir markayız" dedi.


Modern tasarımları ile çelik kapı sektöründe trendleri belirleyen Köprülü Çelik Kapı, ülkeyi sarmaya başlayan kendine özgü bayi ağı ile sektörde her geçen gün büyümesini sürdürüyor.

Ankara"daki tesislerinde gerçekleştirdiği üretimle kısa sürede sektörün öncü markaları arasında yerini alan Köprülü Çelik Kapı, güvenliği estetikle buluşturan tasarımları sayesinde, sektörde adından söz ettirmeye devam ediyor. Adana"da Kenan Evren Bulvarı"nda açtığı mağaza ile fabrikadan halka satış gerçekleştiren Köprülü, Türkiye"nin birçok kentinde bayilikler vererek, sektördeki yerini sağlamlaştırıyor.

KISA SÜREDE BÜYÜK BAŞARI

Köprülü Group Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yılmaz, Başerler Metal adı altında 1997 yılında faaliyete geçen firmalarının, markalaşma sürecinin başladığı 2001 yılından sonra kısa sürede sektörde bilinen ve takip edilen bir marka haline geldiğini belirterek, “Köprülü, Ankara"da çok kısa bir zaman zarfında kendini kanıtladı ve olmazsa olmaz bir marka haline geldi. Piyasada meslektaşlarımız, bizim sattığımız ürünlerin satış fiyatlarını baz alarak müteahhitlere fiyat vermeye başladı. Hedef olarak bizdeki trend neyse, hangi yolu izliyorsak, hangi modelleri yapıyorsak, nerelerde iş yapıyorsak bunlar diğer firmalarca örnek alınır oldu” dedi.

BAYİ AĞI GENİŞLİYOR

Köprülü Çelik Kapı"nın Ankara"da çok ciddi bir hakimiyeti bulunduğunun altını çizen Yılmaz, “İstanbul"da Anadolu ve Avrupa yakasında, Eskişehir"de, Bursa"da, Denizli"de ve İzmir"de yeni çalışmalarımız var. Ürünlerimiz, şu anda kendini Türkiye"ye tanıtmış firmaların ürünlerinden hem görsel olarak hem de kalite olarak çok daha üstün” ifadelerini kullandı.

2 YILDA YÜZDE 60 BÜYÜME

Köprülü Group Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yılmaz, firmalarının Ankara"nın Kazan ilçesi Saray Keresteciler Sitesi"nde iki ayrı tesiste üretim gerçekleştirdiğini ifade ederek, şunları kaydetti:

“Tesisimizin biri 6 bin 800 metrekare, diğeri 2 bin 500 metrekare kapalı alandan oluşuyor. Büyük olan tesisimizde lüks grubu ürünlerin üretimi yapılıyor. Diğer kapalı alanda ise yangın kapısı ve kasa kaplamasız kapılarımızın imalatı devam ediyor. Şu anda full kapasite çalışıyor. Aylık 3 bin 500 ila 4 bin arasında kapı üretimi gerçekleştiriyoruz.”

Köprülü Çelik Kapı"nın, yeni yatırımlarla her geçen gün büyüdüğünü aktaran Yılmaz, firmanın 2014-2016 yılları arasında yüzde 60"lık büyüme kaydettiğini vurguladı. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA