21 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Romantik bir komedi

"Aşk Listesi" Oyunu 9 Ekim'de Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde!


Onur Şenay, Ümit İlban ve Pamela Spence"in birlikte rol aldığı tiyatro oyunu “Aşk Listesi”, yeni sezonda da seyircilerle buluşmaya devam ediyor! Tiyatro Şenay"ın aşk, kadınlar ve erkekler üzerine eğlenceli, sürprizlerle dolu oyunu “Aşk Listesi”; 9 Ekim Pazar akşamı Kadıköy Halk Eğitim Merkezi"nde sahnelenecek.

Norm Foster"ın kaleme aldığı, Menekşe Uçaroğlu"nun Türkçe"ye çevirdiği “Aşk Listesi” adlı tiyatro oyunu, KATS Sahne prodüksiyonuyla sahneye konuyor. Yönetmenliğini Özdemir Çiftçioğlu"nun üstlendiği oyunda; Onur Şenay, Ümit İlban ve Pamela Spence birlikte rol alıyor. İki erkek arkadaşın, hayallerindeki sevgiliyi bulmak için başlayan maceralarını anlatan oyun; tiyatroseverlere kadınlar, erkekler, yalnızlık, aldatma, ilişkiler ve  aşk üzerine çok eğlenceli romantik bir komedi sunuyor.

Hayallerinizdeki kadını ya da erkeği yaratmak için listenize hangi 10 özelliği koyardınız? Uzun ya da kısa boylu, yeşil, mavi veya siyah  gözlü? Uzun saçlı, kısa saçlı, sarışın, esmer, kızıl? Güzel vücutlu, sportmen, işinde başarılı, zengin, fakir ya da idare eder? Ya da duygusal, aşk dolu, anlayışlı, yani sadece sizi seven ve sevilmeyi bekleyen biri... Hangisi? Belki hepsi, belki hiç biri…

İki perdelik “Aşk Listesi” 9 Ekim 2016, Pazar akşamı saat 19:00"da Kadıköy Halk Eğitim Merkezi"nde sahnelenecek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA