21 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Rubato 'Yıkılmışım Ben' ile dönüyor

İbrahim Tatlıses'le efsaneleşen "Yıkılmışım Ben", Rubato’nun yeniden yorumuyla dinleyiciyle buluşuyor.


Yeni albümü “İKİ” ile büyük beğeni toplayan Rubato, “Yıkılmışım Ben” şarkısına çektiği performans videosuyla seyirciyle buluşuyor.

Albümün ilk klibini bir rock şarkısı olan ve Şebnem Ferah yorumuyla dinlediğimiz “Yağmurlar”a çeken grup, bu kez rotayı biraz daha farklı bir şarkıya, sözleri Tahir Paker, müziği Burhan Bayar"a ait olan Yıkılmışım Ben"e çeviriyor. Dinleyenin yüreğine dokunan şarkı, Özer Arkun"un yorumuyla daha da etkileyici bir şekilde ulaşıyor kalplere. Rubato"nun yeniden yorumladığı Yıkılmışım Ben,  güçlü enstrümantal yapısıyla da dikkat çekiyor.

Anıl Tütüncüoğlu"nun yönetmenliğindeki klip, Kanlıca"da kullanılmayan bir yalıda çekildi. Yer yer yıkılan merdivenleri, eski ama her yerine anıların sindiği bu evde, şarkının da ruhuna uygun şekilde performans sergiledi Rubato. Stil danışmanlığını Filiz Ahıskalı"nın yaptığı videoda, evin herhangi bir yerinde değişiklik yapılmadan, olduğu şekilde kullanılması tercih edildi. Yıkılmışım Ben"in performans çekimlerinde Rubato"ya vurmalılarda Cengiz Ercümer ve kahonda Oray Yay da eşlik etti. Her odada grubun bir üyesinin olduğu klipte, kamera odalar arasında gezerek seyirciyi de bu serüvene davet ediyor. 0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA