23 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Hülya Avşar cesur değildi

Derya Şen, yeni sinema filmindeki oyunculuğuyla övgüleri topladı.


“Elif” isimli günlük dizi filmde canlandırdığı Tülay karakteriyle dikkatleri üzerinde toplayan ünlü oyuncu Derya Şen, sinema filmi “Tutmayın Beni” ile oyunculuğuyla övgüleri toplamayı başardı.

Oyunculukta sadece yeteneğin yeterli olmadığını savunan Derya Şen, şansın kariyer için çok önemli bir faktör olduğunu da söyledi.

Şansımızı zekâmızın belirlediğini de ifade eden Derya Şen “ Şansımızı zekâmızın belirlediğine dair en güzel örnek Hülya Avşar"dır. Aşk hayatında hiçbir zaman iş hayatını etkilemeyen ilişkiler yaşadı, oynayacağı karakterleri aklıyla, bir adım sonrasını düşünerek seçti, güzelliği de şansına büyük destek oldu. Cesur oyuncu değil zeki oyuncu vardır. Yıllardır, oynadığı mastürbasyon sahnesi konuşuluyor, o gün kimse cesaret edemedi belki ama bugün yüzlerce kişi oynar diye düşünüyorum. Bende, oyuncuların önünü açan Hülya Avşar"ı kendime örnek alıyorum ve ismimi marka yapmak istiyorum” dedi.

Oyunculukta hedeflerini büyük tutan Derya Şen, gideceği yoldaki örneğini belirlemiş olmasıyla birlikte, magazin dünyasının bu ismi çok konuşacağının da sinyallerini verdi.

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA