21 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Parmaklar arkasında

Elif isimli günlük dizi filmin yakışıklı başrol oyuncusu Emre Kıvılcım, oyunculuğunun yanında yakışıklılığıyla da kızların ilgi odağı oldu.


Elif isimli dizi filmde Selim karakterini canlandıran Emre Kıvılcım, zengin bir hayattan, parmaklıklar ardına düşen hikâyesiyle izleyenlerini de şaşkına çevirdi.

Senaristlerin dizi filmi yazarken gerçekçi yaklaşımlarından zaman içinde kendilerinin de etkilendiğini ifade eden Emre Kıvılcım “Elif bizim için çok güzel bir hayat dersi oluyor. Hayat tecrübemizi erken ediniyoruz. Öyle olaylar yazıyorlar ki bizimde şaşırdığımız oluyor. Yaşadığım zengin hayattan olumsuzluklar sonucu hapse düşmem, beni pisikolojik olarak etkiledi. Çekimlerde bile olsa o soğuk parmaklıklar ardında olmak içime bir umutsuzluk ve inanılmaz bir keder yükledi. Allah kimseyi o soğuk demirlerin ardına düşürmesin, sahneyi çektiğimiz süre içinde ilk aklıma Deniz Seki geldi. Yaşadığı durumu o an anladım. Allah kader mahkûmlarına sabır versin, çektiğimiz dizi bize hayatı öğretiyor” dedi.

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA