23 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Yıldız Tilbe, Tatlıses'i affetti!

Yıldız Tilbe, İbrahim Tatlıses ile ilgili çarpıcı bir açıklamada bulundu.


Ünlü isim Yıldız Tilbe, İbrahim Tatlıses ile yıllar önce yaşanan tartışmasına değin konuştu. Tilbe Tatlıses'i affettiğini açıkladı.

Yaşadıkları sert tartışma sonrası küsen 2 ünlü sanatçı arasında sıcak bir gelişme yaşandı. Yıldız Tilbe yaşananlardan sonra İbrahim Tatlıses'e bir kırgınlığının olmadığını açıkladı.

Yıllar önce katıldığı İbo Show'da İbrahim Tatlıses'le sert bir kavga yaşayan Yıldız Tilbe, ünlü sanatçıya kırgınlığı olmadığını belirterek "Onun gibi bir ses daha gelmez" dedi.

Şarkıcı Yıldız Tilbe, 8 yıldır küs olduğu İbrahim Tatlıses'le ilgili 'Renkli Sayfalar' mikrofonlarına çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yıldız Tilbe, İbrahim Tatlıses'i affettiğini söyledi.

Bundan 8 yıl önce İBO Show'da Yıldız Tilbe ve İbrahim Tatlıses arasında canlı yayında büyük bir kavga yaşanmıştı. Programda Tatlıses " 'Abi beni dövüyorlar gel beni kurtar' dedin ben de geldim seni o p…venklerin elinden aldım" demiş Yıldız Tilbe de bu ifadelere sert çıkmıştı.

"KİMSEYE DARGINLIĞIM YOK"

8 yıl aradan sonra yaşanan bu kavga sorulunca Yıldız Tilbe'den dikkat çekici açıklamalar geldi. Tilbe şunları söyledi: "Hiç kimseyle dargınlığım yok. Hiç kimseyle dargınlığı sürdürmeye değmez. Hayat o kadar uzun değil. Tatlıses'in albümü hayırlı uğurlu olsun. Herkes kendi bayrağını taşıyor. Onun gibi bir ses daha gelir mi? Herkesten bir tane var."

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA