22 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Arka Sokaklar dizisinde heyecan fırtınası!

Arka Sokaklar dizisinin son bölümünde heyecan dolu dakikalar vardı.


Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar Cuma gününe damgasını vurdu. Heyecan dolu sahneleri ve ilgi çeken konusu ile Arka Sokaklar'da ekip uyuşturucu bağımlılarının peşinde düştü.

Ekip, şehirde terör estiren uyuşturucu bağımlısı iki serserinin peşine düşüyor.

Aylin"in ameliyatı başarılı geçer. Artık ayaklarını hissetmekte ve kıpırdatabilmektedir. Bir an önce toparlayıp, işinin başına dönmek ister.

Bülent ve Engin, iki uyuşturucu bağımlısı, serseri arkadaşlardır. Hayatlarında korku olamayan, önlerine gelen her şeyi yıkıp döken iki tiptir. Uyuşturucu kullanıp bir aracı kaçırırlar. Aracın sahibi polise haber verir. Araç hırsızlığı ihbarı ekibe düşer. Mesut ve Onur, Bülent ve Engin"in peşlerine düşer. Bülent ve Engin, Mesut"ları atlatmanın yolunu bulup kaçarlar.

Akabinde, ellerinde silahları ile bir dükkana girip, soyarlar. Hızlarını daha alamamış halde, aralarda hap kullanarak, uyuşturucunun da verdiği güçle özgürce takılmaya devam ederler. Hali vakti yerinde bir çift çıkar karşılarına. Nusret ve Duygu. Adamları evlerinde rehin alırlar. Duygu"ya tecavüz etmeye kalkışırlar.

Ekip, uyuşturucu bağımlısı Engin ve Bülent"in peşine düşer…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA