18 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Ayşenur Arslan programda Beki'yi fena bozdu

Arslan, Akif Beki ile program yapmasının nedeni hakkında imada bulundu.


CNN Türk’te Ayşenur Arslan’ın sunduğu “Medya Mahallesi” programına bu sezon katılan eski Başbakanlık danışmanı Akif Beki hakkındaki iddiaları düzeltmek isterken fena bozuldu. Arslan'ın yıllardır tek başına yürüttüğü programa bu yıl gazeteci Beki ile devam ediyor oluşu medyada "Beki, Arslan'ın başına bekçi dikildi" yorumlarına neden olmuştu.

Akif Beki kendisinin iktidar tarafından yerleştirildiği iddialarını düzeltmek için Ayşenur Arslan’ın dünkü programda söylediği “Bizim neden beraber program yaptığımızı herkes biliyor” sözlerini Birand’ın da konuk olduğu bu programda açıklık getirilmesini istedi.

Beki kendisinin o programda kendi isteğiyle katıldığını kanıtlamak için Ayşenur Arslan’dan açıklama istedi ancak aldığı cevapla şoka uğradı.

Arslan “Senin bu konuyla alakan yok ama yıllarca programı tek başına yürüten ben, birden bire programı iki kişi yürütür hale geldim. Kusura bakmayın, bunu anlamayan varsa anlayacak yerlerinde sorun var demektir” dedi.

Beki yine kendisini haklı çıkarmak için hamle yaparak “Ama sen hayır diyebilirdin. Tek başıma yapacağım diyebilirdin” deyince Arslan “Hayır diyemezdim” cevabını verdi.

Beki Arslan’ın bu sözlerinin altında ima olduğunu ifade edince Arslan’dan beklemediği cevabı aldı.

Söze atlayan Birand, Beki’ye programı dengelemek için mi getirildiğini sordu.

Beki Arslan’ı suçlayarak “Öyle diyenleri doğrulayan şeyler söylüyor” deyince Arslan “Açık açık söylüyorum” dedi. Bu cevap karşısında Beki'nin moralinin bozulması ekrana yansıdı

"BEKİ, ARSLAN'IN BAŞINA BEKÇİ DİKİLDİ"

Muhalifliğiyle bilinen Ayşenur Arslan programına iktidar yanlısı olarak bilinen Akif Beki’nin katılması dikkatleri çekmişti. Medya Mahallesi programının geçtiğimiz yıl kaldırıldığının duyrulması medyada tepki çekmiş, Arslan’ın muhalif tutumundan dolayı susturulduğu ileri sürülmüştü.

Programın Akif Beki ile geri dönmüş oluşu Ayşenur Arslan’ın muhalifliğini dengelemek için başına bir bekçi dikildiği yorumlarına neden olmuştu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA