18 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Güven Bana tarihinde 2. kez ödülü paylaştılar!

ATV'de yayınlanan Güven Bana isimli yarışmada ikinci kez ödül paylaşıldı.


ATV’nin sevilen yarışması ‘ Güven Bana ’ dün gece heyecanın doruklara ulaştığı bir bölümle ekranlara geldi. Güven Bana tarihinde ikinci kez birbirine sonuna kadar güvenen yarışmacılar ödülü paylaştı.

Tamer Karadağlı’nın sunumuyla ekranlara gelen Güven Bana dün gece Kerem Kumbasar ve Ayşe Özkan ortaklığına sahne oldu. Aralarındaki uyumla dikkat çeken ikili, toplamda 2 yanlışla yarışmanın 15 sorusuna da cevap vererek 91.000 TL kazandı.

Kerem Kumbasar , yarışmanın henüz başlarında, kısa bir süre önce güven konusunda bir araştırma okuduğunu ve bu araştırma sonuçlarına göre büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını şu sözlerle ifade etti; ‘’Türkiye, insanların birbirine en az güvendiği ülkelerden biri. Ülkenin sadece yüzde 12’si birbirine güveniyor. Ben Ayşe Hanım’la birlikte bunun aksini ispat edeceğimizi düşünüyorum.’

15. soruyu da bildikten sonra tekrar yüzleşmeye giden ikiliden Ayşe Özkan ise; ‘Buraya kadar beraber geldik eğer basarsam çok utanırım ve kendimi asla affetmem.’ Sözleriyle Kerem Kumbasar ’a olan güvenini ifade etti.


Kerem Kumbasar ise; çok mutlu olduğunu ve Türkiye’de insanların hala birbirine güvenebildiğini ispat etme fırsatı verdiği için Güven Bana yarışmasına teşekkür borçlu olduğunu söyledi.

Böylece Kerem Kumbasar ve Ayşe Özkan ikilisi, Violeta Patinioti ve Cihan Nurcan ikilisinin ardından ikinci kez birbirlerine sonuna kadar güvenerek parayı paylaşmayı tercih etti ve 45.500’er TL ödülü almaya hak kazandı.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA