25 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

İLESAM Dergisi gün geçtikçe büyüyecek

İLESAM Gibi, İLESAM İlim ve Edebiyat Dergisi gün geçtikçe büyüyecek.


İLESAM Genel Başkanı M. Nuri Parmaksız İLESAM İlim ve Edebiyat Dergisi ve İLESAM'ın önümüzdeki aylarda yapacağı bazı faaliyetlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Yönetim Kurulu olarak önemli kararlar aldıklarının altını çizen Parmaksız, "Kimsenin şüphesi olmasın ki, içinde ilim ve edebiyat eserlerinin, kitap tanıtımlarının ve İLESAM haberlerinin yer aldığı İLESAM İlim ve Edebiyat Dergisi İLESAM gibi gün geçtikçe büyüyecek.

Önümüzdeki aylar içinde yapacağımız sempozyumlar, dağıtacağımız ödüller ve üyelerimiz için çıkaracağımız ansiklopedi ve eser ile herkes İLESAM'ı konuşacak. 2017 yılı içinde Türkiye'deki bütün ortaokul ve lise öğrencileri arasında 3. Ulusal Esere Saygılı Korsana Karşıyız Slogan ve Logo Yarışmasını yapacağız, telif hakları ile ilgili çalışmalarımıza devam edeceğiz, 2017 yılı birçok önemli faaliyete imza atacağımız bir yıl olacak. Uluslararası alanda temsilciliklerimizin sayısı 2017 yılı içerisinde artacak ve Azerbaycan/Bakü temsilciliğinin açılışı 19 Ekim 2016 günü büyük bir törenle Bakü'de yapılacak." dedi. Ayrıca İLESAM İlim ve Edebiyat Dergisi'ne abone olan yüzlerce İLESAM üyesinin hepsine tek tek teşekkür eden Parmaksız, "İLESAM İlim ve Edebiyat Dergisi'nin ikinci sayısında özel dosya konusunun, Kültür ve Medya Emperyalizmi olacağının ve de 2017 yılında dergimizin devlet kütüphanelerinin çoğuna gönderileceğinin de müjdesini verdi".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA