21 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

KGC'ye Yorgancılar odasından ziyaret

Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir'in misafirleri vardı...


Konya Gazeteciler Cemiyeti(KGC) Başkanı Sefa Özdemir ve yönetim kurulunu ziyaret eden Yorgancılar Çeyizciler Tuhafiye Yün ve Orloncular Esnaf  ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cengiz Çiftci, 15 Temmuz sonrası yaşanılan ekonomik sıkıntılara değindi.

Konya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Cengiz Çiftci'nin ziyaretinden memnun kaldıklarını belirten Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir, " Esnaf ve sanatkarlarımız ekonomimizin bel kemiğidir. Sorunlarının çözümü gereklidir. Odalarımız zor durumdadır. Her yönüyle desteklenmeli ve sorunları çözüme kavuşturulmalıdır.  Konya medyası olarak bizlerde esnaf ve sanatkarlarımızın sorunlarını yakından takip ediyoruz. Ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz" dedi.

Esnafın zor bir süreçten geçtiğini kaydeden Konya Yorgancılar Çeyizciler Tuhafiye Yün ve Orloncular Esnaf  ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cengiz Çiftci,  "Hain 15 Temmuz darbe kalkışmasından sonra ekonomik sorunlar baş gösterdi. Sıkıntılarımız gün geçtikçe artıyor. Ancak bu sorunların kısa zamanda hükümetimizin  izleyeceği politikalar ekonomiye can kazandıracak. Bu konuda esnaflar olarak umutluyuz. Ülkemizin  içinde bulunduğu süreçte birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeliyiz. Esnaf ve sanatkarlarımız ülkemizin ekonomisinin bel kemiğidir. Bu nedenle devletimiz küçük esnaflara da yeterli desteği sağlamalı ve rahatlatmalıdır" dedi.

Konuşmaların ardından Cengiz Çiftci, KGC Başkanı Sefa Özdemir'e  tablo hediye etti. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA