23 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Beşiktaş'ta Oğuzhan şoku: 2-3 ay oynamayabilir

Siyah Beyazlıların yıldız futbolcusu Oğuzhan Özyakup'un oynama isteği başını derde soktu.


Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş için sezonun ilk maçı olan Benfica deplasmanında sol ayak bileğinde burkulmaya bağlı tendon kılıflarında zorlama ve ödem oluşan ve maça devam edemeyerek oyundan alınan Oğuzhan Özyakup, bu mücadeleden 10 gün sonra Vodafone Arena'daki Galatasaray maçında da tam iyileşmeden oynamayak isteyince başını derde soktu. 

Kendini iyi hissettiğini ifade ederek oynamak isteyen Oğuzhan Özyakup Galatasaray maçında da ilk 11 çıktı ve devre arasında oyundan alınmak zorunda kaldı. Oğuzhan'ın Galatasaray'a karşı oynama isteği ise iyileşme sürecini uzattı.

Hareketli yer olan bilekteki ödemi tam geçmeyen ve sakatlığı nüksetme ihtimali olan Oğuzhan'ın bir süre daha takıma giremeyeceği ve kulupü doktoru Sarper Çetinkaya tarafından da temkinli bir şekilde tedavisine devam edildiği belirtildi.

2-3 AY OYNAMAMA RİSKİ VAR!

Haberturk"un haberine göre; Genç oyuncunun, yarınki Kayserispor veya hafta içindeki Napoli maçlarından birinde oynaması halinde 2-3 ay sahalardan uzak kalabilecegi ortaya çıktı. Bu durum teknik direktör Şenol Güneş'i tedirgin ederken, tecrübeli teknik adamın Oğuzhan'ın durumunu yakından takip ettiği ve doktorlardan devamlı bilgi aldığı kaydedildi.
Öte yandan sakatlığını atlatamayan Oğuzhan'ın buna rağmen Ukrayna ve İzlanda maçlarının aday kadrosuna gitmek istediği hatta bu konuda hem Şenol Güneş hem de başkan Fikret Orman'ın izin istediği ancak hazır olmaması nedeniyle olumsuz yanıt aldığı ifade edildi.

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA