25 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Gomez'in oyununa Aziz Yıldırım engel oldu

Gomez'in menajerinin oyununa Aziz Yıldırım engel oldu.


Alman takımı Wolfsburg'a transfer olan ve Beşiktaş'tan fazla para koparmaya çalışan Mario Gomez'in menajerine Aziz Yıldırım engel oldu.

Mario Gomez'in ismi bir süredir Fenerbahçe ile anılıyordu. Bu dedikodunun altından Gomez'in meanjeri Uli Ferber çıktı.

Sezon başında herkesi şok eden bir kararla Beşiktaş'tan ayrılan ve Wolfsburg'a transfer olan Mario Gomez'in ismi bir süredir Fenerbahçe ile anılıyor. Özellikle Alman basınında çıkan iddialar büyük ses getirmiş durumda.

Alınan bilgilere göre Alman forvet Mario Gomez'in menajeri Uli Ferber, geçtiğimiz sezonun sona ermesinin ardından Beşiktaş yönetimiyle masaya oturdu. Mario Gomez için yeni sözleşme garantisi veren Uli Ferber, buna karşılık çok yüksek bir komisyon talep etti. Fakat Beşiktaş Başkanı Fikret Orman hiç düşünmeden ünlü menajeri geri çevirdi.

Uli Ferber de bunun üzerine Mario Gomez'in Beşiktaş'tan ayrılmasına öncülük etti. Ardından da Wolfsburg ile temasa geçerek transferi bitirdi.

Fakat Mario Gomez, Wolfsburg'da aradığını bulamayınca Uli Ferber de yeni planını devreye soktu.

Alman basınına Fenerbahçe iddialarını fısıldayarak haberlerin Türkiye'ye ulaşmasını sağladı. Mario Gomez'in Fenerbahçe'ye transferini gerçekleştirerek yüksek bir kazanç elde etme planları yapan Uli Ferber bu kez de Aziz Yıldırım engeline takıldı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Mario Gomez'in transferiyle kesinlikle ilgilenmediklerini net bir şekilde açıkladı.

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA