21 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Rasim Ozan konuştu, Fenerliler kanalı bastı

Rasim Ozan Kütahyalı'nın programda yaptığı konuşmalar üzerine taraftar harekete geçti.


Rasim Ozan Kütahyalı'nın programda yaptığı konuşmalar üzerine Fenerbahçeli taraftarlar kanalı bastı.

Kanalın önünde meşale yakıp, Rasim Ozan Kütahyalı aleyhine sloganlar atan taraftarlar bir süre sonra dağıldı.

Fener taraftarı bir grup, dün bir televizyon kanalındaki spor programındaki sözleri nedeniyle yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı'yı programın yayınlandığı kanalın önünde protesto gösterisi yaptı. Kanalın Beşiktaş'taki binasıönünde meşale yakıp, fişek patlatan taraftar grubu, Kütahyalı aleyhinde slogan attıktan sonra bina önünden ayrıldı.

Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor arasında dün oynanan Süper Lig maçının ardından, bir televizyon kanalında yayınlanan spor programında konuşan Rasim Ozan Kütahyalı'nın sözleri, Fenerbahçeli taraftarları kızdırdı. Sosyal medya üzerinden ö 2000 rgütlenen bir grup Fenerbahçe taraftarı, Kütahyalı'yı protesto amacıyla Mecidiyeköy'de bir araya geldi.

Buradan kanalın Fulya'daki binasının önüne yürümeye başlayan grup, programın bugünkü yayın saati olan saat 23.00'da protesto gösterisine başladı. Ellerindeki meşaleleri yakan grup üyeleri, fişek patlatıp, Kütahyalı aleyhinde sloganlar atmaya başladı. Polisin binaya yaklaşmalarına izin vermediği grup üyeleri, bir süre daha slogan attıktan sonra dağıldı. Taraftar grubunun ayrılmasının ardından, polis ekipleri kanal binası önünde geniş güvenlik önlemi aldı.

ŞAMPİY10

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA