21 Mayıs 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Şenol Güneş'ten Arda-Fatih Terim yorumu

Şenol Güneş, Arda ile Fatih Terim arasında yaşanan gerilimi yorumladı.


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Arda Turan ile Fatih Terim arasında yaşanan krize ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Şenol Güneş, federasyonda Arda Turan'a da Fatih Terim'e de ihtiyaç olduğunu belirtti. Fatih Terim'in Arda'yı milli takıma almaması olay yaratmıştı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, günlerce gündemi meşgul eden Fatih Terim ve Arda Turan konusuna değindi. İşte Güneş"in olaya ve Milli Takıma bakışı: “Bu benim görevim değil. Açıklamayı federasyon başkanı yaptı. Hoca yaptı, oyuncular da yapacak. İlgili kişiler zaten yapar. Ben genel bir ifade kullanayım. Ortada bir durum varsa çıplaklığıyla bütün kamuoyuna söylemekte yarar görüyorum. Çünkü tartışmaya ve bilinmezliğe gidiyorsa açıklanması lazım. Çünkü milli takım hepimizin. Yöneticisi de, hocası da, futbolcuları da hepsi bizim insanlarımız. Yara almalarından bizim keyif almamız gerekiyor. Yani her yaralanma sadece oyuncuları değil hepimizin içini acıtıyor. Fatih hocaya da, Arda"ya da, federasyona da hepsine ihtiyaç var. Onlarında doğru yapmasına ihtiyaç var. 

Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA