21 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Canlı yayında panpiş krizi İZLE - 10:41

Hilal Cebeci katıldığı her programda olay olmaya devam ediyor.


Twitter'daki iç çamaşırlı fotoğraflarıyla Türkiye'nin gündemine oturan Hilal Cebeci her katıldığı programda olay olmaya devam ediyor.

“Yatağa girmeden önceki son pozum” twit"iyle, Twitter"daki hesabında iç çamaşırlı fotoğraflarını ‘panpişlerim" diye seslendiği takipçileriyle paylaşan ünlü şarkıcı, o günden beri hem de medyanın ilgi odağı haline gelen  Hilal Cebeci gündemden düşmüyor.
 
Star Tv ekranlarında yayınlanan Yerden Göğe"ye katılan  Hilal Cebeci yine olay yarattı. Canlı yayında masaya çıkarak, masadan panpişlerine seslenen  Hilal Cebeci hem “pompiş” gafı hem de  Rasim Ozan Kütahyalı ile girdiği ikili polemikle yine haber olayı başardı.
 
Oyuncu Berna Laçin, gazeteci  Rasim Ozan Kütahyalı ve radyo programcısı Funda Özkalyoncu"nun sunduğu programda,  Hilal Cebeci Panpiş fırtınasının nasıl doğduğunu anlattı.
 
CANLI YAYINDA +18"LİK SKANDAL SÖZLER
Berna Laçin"in “Ayıp bir şey RTÜK kapatır” sözleri üzerine şaşkına dönen  Hilal Cebeci, “Aaa gerçekten mi? Bir dakika bir dakika, panpiş değil o “pompiş”” diyerek canlı yayında diyerek canlı yayında +18"lik bir skandala imza attı.

Bu sözlerle yetinmeyen  Hilal Cebeci Berna Laçin"i işaret ederek “Senin bildiğin pompiş” o dedi.
 
MASAYA ÇIKTI, ORADA KONUŞTU
Konuşmasının sık sık bölünmesine tepki gösteren  Hilal Cebeci “İzin verecek misiniz? Yoksa masanın üzerine mi çıkayım?” dedi. Bu sözler üzerine  Rasim Ozan Kütahyalı, Cebeci"ye “Çık” dedi. Canlı yayında masaya çıkan  Hilal Cebeci “ Benim hayran kitlem  Twitter"e girmiyorlardı. Bu sevgili hayranlarım,  Twitter"de olduğumu duyunca oraya akın ettiler.Bütün mesele bu” dedi.

PALAVRA ATMA HİLAL
Bunun palavra olduğunu söyleyen  Rasim Ozan Kütahyalı “ Yani takipçi sayının artmasının ardında çıplak fotoğraflarla alakası yok. Bu palavrayı sıkma bize Hilal” dedi. Bu sözler sonrası  Rasim Ozan, panpiş  Hilal Cebeci"den canlı yayında panpişleri ile fotoğraf paylaşmasını istedi. Kütahyalı"nın bu isteğini kırmayan  Hilal Cebeci, canlı yayında fotoğrafını çekerek  Twitter"de kendine ait sayfasında yayınladı.
 
NAGEHAN ALÇI"DAN EŞİNE DESTEK
Öte yandan  Rasim Ozan Kütahyalı"nın eşi Nagehan Alçı"da  Twitter"dan eşine destek verdi. “O programda tek doğru dürüst konuşan Rasim” diyen Alçı, köşe yazısında da Cebeci üzerinden izlenen kadın izleyen erkeği yazacağını bildirdi.

üzerinden izlenen kadın izleyen erkeği yazacağını bildirdi.

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA