23 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Ünlü türkücüden ilginç deneme İzle - 16:15

Turgay Başyayla’nın paraşütle uçarak türkü söyleme denemesi hüsranla bitti.


Turgay Başyayla, her hafta başka bir şehirde tehlikeyi başına yastık ediyor.

Samanyolu Televizyonu"nun yeni programı “Davetsiz Misafir”in bu hafta yayınlanan Denizli bölümünde, iki bin metreden paraşütle uçarak gökyüzünde türkü söyleme denemesi esnasında, ünlü halk müziği sanatçısı Turgay Başyayla büyük tehlike atlattı.

Davetsiz Misafir"in bu akşam yayınlanacak Denizli bölümünde ölümden dönen ünlü Türk halk müziği sanatçısı Başyayla, elinde bağlaması ile yamaç paraşütü ile Pamukkale travertenlerine indi.

Uçurumun kenarından havalanmak üzereyken rüzgarın azizliğine uğrayan Başyayla, son anda paraşütüyle uçurumun uç kısmına düşerek büyük tehlike yaşadı. Elindeki bağlaması parçalanan Başyayla, buna rağmen yeniden uçmaktan geri durmadı ve paraşütüyle Pamukkale travertenlerinin sularına iniş yaptı. Büyük bir tehlike atlatmasına rağmen travertenlere ayak basar basmaz Zeybek oynamaya başlayan ünlü türkücü, görenleri hayrete düşürdü.

Yönetmenliğini Alkan Demiralp"in, sunuculuğun ünlü türkücü Turgay Başyayla"nın yaptığı program her hafta başka bir ilde türküleri gerçek sahiplerine söyletiyor. Türküleri halkın kendisine söyleten Turgay Başyayla aynı zamanda da o ilde bulunan ekstrem sporlar ve en zor işlerin üstesinden gelmeye çalışıyor.


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA