21 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

3 dalda rekor geldi!

Dünya GUINNESS rekorlar kitabında uzun boyuyla yer alan Sultan Köse'den sonra ikinci Türk olmayı başaran Alpaslan Durmuş bakın nasıl rekor kırdı?


Dünyanın en bas sesi, dünyanın en güçlü bas sesi ve tek nefeste en uzun şarkı söyleme rekorunu da elinde bulunduran Alpaslan Durmuş, 5 şarkılık single çalışması için stüdyoya girdi.

Müzik yönetmenliğini Ferdi Karameşe"nin üstlendiği çalışmada Alpaslan Durmuş gövde gösterisi yapıyor. Seslendirdiği eserlerde 6 oktavlık bir performans sergileyen Alpaslan Durmuş, şaşkınlık yarattı. Kırdığı rekorlarla dünya medyasının gündeminden düşmeyen Alpaslan Durmuş “Madonna, , Sami Yusuf, Asala,  jennifer Lopez gibi dünya starlarıyla çalıştım. Herkes kendi müziğini yapıyor, benim amacımda Türk müziğini dünyaya tanıtmak” dedi. Müzik yönetmeni Ferdi Karameşe"nin eserleri yanında kendi eserlerine de yer veren Alpaslan Durmuş “Yazın Yağar Kar Başıma” isimli anonim türküyü de rock motifleriyle süsleyerek çalışmasında seslendirdi. GUINNESS rekorlarına adını yazdırmayı başaran Alparslan Durmuş, rakipsiz bir çalışmayla müzik severlerle buluşmak için geri sayıma başladı. 0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA