23 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Atılacak her adım sıcak bir yuvaya dönüşecek

38. İstanbul Maratonu'nda atılacak her adım, Koruncuklar için sıcak bir yuva...


Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar İzmir"deki Koruncukların sıcak bir yuvaya kavuşması için 38. İstanbul Maratonu"nda “Adım Adım Yardımseverlik Koşusuna” katılacak yardımseverlerin bağışlarını bekliyor. Bu yıl 13 Kasım tarihinde koşulacak olan 38. İstanbul Maratonu"nda Koruncuklara destek olmak için Adım Adım platformu kayıt yaptırmak gerekiyor.

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar 13 Kasım"da koşulacak 38. İstanbul Maratonu"nda yardımseverleri, İzmir"deki korunma ihtiyacındaki çocukların sıcak bir yuvaya kavuşmaları için, “Adım Adım Yardımseverlik Koşusuna” katılmaya ve Koruncukköy Urla"nın kurulmasına vesile olmaya çağırıyor.

Korunma ihtiyacındaki çocukların şefkat, sevgi ve anlayış görmesi, yeterli besl 2000 enme ve sağlıklı bir ortamda yaşama, oyun ve eğlence olanaklarından yararlanması, bunun yanında çağdaş bir eğitim alma ve yeteneklerini geliştirme hakkı olduğu felsefesiyle hareket eden Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı adına bağış toplamak isteyenlerin, öncelikle Adım Adım platformuna kayıt yaptırması gerekiyor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA