23 Haziran 2018
  • 1.769
  • 2.3635
  • 81.911
 

Dikkat! Kış sezonuna hazırlanın

Tüm zamanların en iyi aksiyon filmleri arasında yer alan Art of Flight'ın kahramanı ünlü snowboard yıldızı Travis Rice karşınızda!


Travis Rice, bu kez Red Bull Media House"un en büyük yapımı olan The Fourth Phase ile karşımızda. İzleyicilere bugüne kadar hiç görmedikleri bir snowboard macerası yaşatacak olan ve ilk gösterimi 8 Eylül"de Los Angeles"da yapılan The Fourth Phase, 2 Ekim"de TSİ 21.00"da Red Bull TV"de yayınlanacak. En iyi sporcuların yanı sıra dünyada bu işi yapabilecek en iyi çekim ekibi ile uzun bir çalışma sonucu ortaya çıkan The Fourth Phase"i redbull.tv adresinden izleyebilirsiniz.

Red Bull Media House"un bugüne kadarki en büyük yapımı olan The Fourth Phase, 2 Ekim Pazar günü Red Bull TV"den yayınlanacak. Çekimler boyunca 25 bin kilometre yol yapan çekim ekibi, aksiyon filmlerinde ilki gerçekleştirmek için Japonya"nın buzlu zirvelerinden Rusya"nın volkanlarına ve Alaska"nın en ücra köşelerine gittiler. Çıtayı oldukça yukarı taşıyan “The Fourth Phase” daha önce kullanılmamış birçok tekniği de içinde barındırıyor. 4k teknolojisinin kullanıldığı ilk snowboard filmi olan  The Fourth Phase"in yönetmenliğini ve yapımcılığını Curt Morgan ile Jon “JK” Klaczkiewicz üstleniyor.

Kış sporlarında son 20 yılın en iyileri olarak gösterilen Travis Rice"a Mark Landvik, Eric Jackson, Bryan Iguchi, Pat Moore, Mikkel Bang, Jeremy Jones, Victor de Le Rue, Ben Ferguson gibi snowboard disiplinin birçok yetenekli ismi de eşlik ettiği filmin süreci birkaç yıla dayanıyor.

The Fourth Phase"in yapım sürecinde gizliliğe oldukça önem veren Travis Rice, kullanılan mekanları saklı tutmak için sosyal medya paylaşımlarına, GPS konumlarına ve konum belirleyen her türlü elektronik donanımdan da mümkün olduğunca uzak durmaya çalıştı.

Filmle ilgili düşüncelerini dile getiren Travis Rice, ”Hayatım boyunca öğrendiğim her şeyin beni bugüne hazırlamak için olduğunu anladım. Bu işi iyi bilen bir ekiple kışın en vahşi yaşandığı bölgelere gittik ve işe başlamadan önce birbirimize elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza dair söz verdik” dedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bundesliga'nın en iyi 5 golü!Sitemizdeki yazı, resim ve haberleri her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Görsel Tasarım : INVIVA